Radca prawny – dariusz mojecki

 

Misja Kancelarii prawnej

Celem Kancelarii Radcy Prawnego mającej swoją siedzibę w Krakowie jest świadczenie kompleksowej pomocy prawnej zarówno przedsiębiorcom, jak i osobom nie prowadzącym działalności gospodarczej. Zdaję sobie sprawę z tego, jak kluczowe znaczenie ma sprawna komunikacja między prawnikiem a jego klientem, dlatego na bieżąco udzielam informacji o każdym wydarzeniu związanym z prowadzoną sprawą. Co więcej, zawsze konsultuję się z klientem przed podjęciem decyzji odnośnie wyboru stosowanych metod oraz dalszych działań.

W zakresie współpracy z przedsiębiorcami Kancelaria świadczy usługi służące realizacji ich celów biznesowych i wzmocnieniu ich pozycji na rynku. Zrozumienie istoty działalności klientów jest kluczem do dostarczenia szybkich i skutecznych rozwiązań zapewniających bezpieczeństwo prawne w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu rynkowym.

Nieuczciwy konkurentKancelaria świadczy pomoc zarówno w pojedynczych sprawach, jak i prowadzi stałą obsługę prawną firm. Zapraszam do kontaktu telefonicznego, mailowego bądź osobistego i przedstawienia swojego problemu w celu uzyskania atrakcyjnej oferty cenowej.

Kancelaria Radcy Prawnego w Krakowie oferuje usługi w zakresie: zwalczania nieuczciwej konkurencji, prawa reklamy, odzyskiwania tzw. „opłat półkowych”, prawa cywilnego (w tym ochrony w razie naruszenia dóbr osobistych), ochrony własności intelektualnej oraz prawa gospodarczego i prawa handlowego, w tym prawa spółek. Kancelaria oferuje również pomoc w zakresie zakładania i rejestracji spółek. W swojej pracy kieruję się interesem klientów, który jest dla mnie najważniejszym wyznacznikiem podejmowanych działań. Rozumiejąc, że interes klienta nie polega tylko na uzyskaniu korzystnego wyroku sądowego, staram się proponować klientom środki, które mogą doprowadzić do rozwiązania sporu i zażegnania konfliktu, a nie do eskalacji tego konfliktu i definitywnego zakończenia współpracy z kontrahentem. Nie ograniczam się przy tym do stosowania szablonów, lecz w swojej pracy staram się poszukiwać kreatywnych rozwiązań dopasowanych do specyfiki konkretnego klienta i konkretnej sprawy.