ZAKŁADANIE I REJESTRACJA SPÓŁEK

Jeśli poszukujesz kompleksowej pomocy w założeniu i rejestracji Twojej spółki, a zarazem oczekujesz usług dopasowanych do Twoich potrzeb, to zapraszam do zapoznania się z ofertą Kancelarii Radcy Prawnego Dariusza Mojeckiego.

Kancelaria nie jest anonimową firmą, lecz profesjonalną kancelarią radcowską posiadającą ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, za którą stoi konkretny człowiek – radca prawny posiadający 10-letnie doświadczenie w pomocy prawnej dla przedsiębiorców.

Wszystkie dokumenty Kancelaria może opracować zdalnie (online) i przekazać je Klientowi za pomocą poczty elektronicznej. W tym trybie Kancelaria realizuje zlecenia dla Klientów z całej Polski. Możliwe są również bezpośrednie spotkania w siedzibie Kancelarii w Krakowie, jak również w siedzibie Klienta na terenie województwa małopolskiego.

Kancelaria oferuje zakładanie i rejestrację spółek cywilnych i spółek handlowych: jawnych, partnerskich, komandytowych, komandytowo-akcyjnych, z ograniczoną odpowiedzialnością i akcyjnych.

Kancelaria oferuje sporządzenie umowy spółki dopasowanej do potrzeb konkretnego Klienta. Kancelaria nie korzysta z dostępnych w Internecie wzorów umów, lecz konstruuje umowę od podstaw, biorąc pod uwagę oczekiwania Klienta i specyfikę konkretnej spółki. Realizację zlecenia Kancelaria rozpoczyna od dokładnego wypytania Klienta o jego wizję spółki i po uzyskaniu odpowiedzi pracuje nad zindywidualizowaną umową spółki. W trakcie prac Kancelaria na bieżąco kontaktuje się z Klientem, aby maksymalnie spełnić jego oczekiwania.

Jeśli zatem zależy Ci na tym, aby uzyskać profesjonalną i dopasowaną do Twoich potrzeb umowę spółki, zapraszam do rozpoczęcia współpracy z Kancelarią. Przygotujemy umowę spółki i niezbędne dokumenty rejestracyjne oraz wyjaśnimy wszelkie wątpliwości odnośnie procesu zakładania spółki.

W zakresie zakładania i rejestracji spółek Kancelaria oferuje w szczególności:

 • przygotowanie indywidualnej i dopasowanej do potrzeb Klienta umowy spółki (2-5 dni roboczych od uzyskania kompletu niezbędnych informacji),
 • przygotowanie formularzy i innych dokumentów potrzebnych do rejestracji w KRS (2-5 dni roboczych od podpisania umowy spółki i przekazania Kancelarii stosownych dokumentów),
 • na życzenie klienta – złożenie wniosku do KRS jako pełnomocnik (po uprzednim spotkaniu i udzieleniu pełnomocnictwa),
 • udzielenie wskazówek odnośnie koniecznych do podjęcia czynności,
 • pomoc w zakresie umowy najmu siedziby spółki,
 • wyjaśnianie wątpliwości odnośnie procesu rejestracji spółki.

Zakładanie i rejestracja spółek – cennik

Podane poniżej ceny obejmują pełny określony wyżej zakres pomocy prawnej w założeniu i rejestracji spółki:

 • umowa spółki cywilnej – od 499 zł netto
 • umowa spółki jawnej – od 799 zł netto
 • umowa spółki partnerskiej – od 799 zł netto
 • umowa spółki komandytowej – od 899 zł netto
 • statut spółki komandytowo-akcyjnej – od 1 999 zł netto
 • umowa spółki z ograniczoną odpowiedzialnością – od 599 zł netto
 • statut spółki akcyjnej – od 2 499 zł netto

 Ceny nie obejmują opłat sądowych, opłat notarialnych, opłat skarbowych, podatków itp.

Rejestracja spółki z o.o.

Spółką, o którą najczęściej pytają Klienci, jest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Kancelaria oferuje pełną pomoc prawną w założeniu takiej spółki, począwszy od przygotowania umowy spółki z o.o., a skończywszy na rejestracji spółki w KRS. Kancelaria służy również pomocą na późniejszym etapie działalności, oferując stałą obsługę prawną firmy.