Polisolokaty: opłaty likwidacyjne

Chcesz odzyskać nielegalnie pobrane opłaty likwidacyjne? Napisz (info@kancelariamojecki.pl) lub zadzwoń (505 975 749), aby dowiedzieć się, w jaki sposób możesz to osiągnąć. Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych konsultacji. Dokładnie sprawdzimy dokumenty i doradzimy, w jaki sposób osiągnąć sukces w postępowaniu sądowym. A potem bez opłat wstępnych będziemy Cię reprezentować przed sądem.

W czym pomagamy?

Kancelaria Radcy Prawnego Dariusza Mojeckiego świadczy pomoc w odzyskiwaniu opłat likwidacyjnych z polisolokat.
Kancelaria Radcy Prawnego Dariusza Mojeckiego nie jest anonimową firmą windykacyjną, lecz kancelarię prawną, gdzie Klienci mają kontakt bezpośrednio z radcą prawnym prowadzącym ich sprawę. Zadzwoń lub napisz, aby się o tym przekonać.

Jak pomagamy?

Kancelaria prawna oferuje:

  • bezpłatną wstępna analizę dokumentacji pod kątem możliwości dochodzenia zwrotu opłat likwidacyjnych
  • przedstawienie możliwości działania
  • wezwanie do zapłaty
  • próbę polubownego (w drodze negocjacji) uzyskania korzystnego rozwiązania
  • dobranie adekwatnej do sytuacji argumentacji prawnej
  • przygotowanie pozwu i reprezentowanie w toku całego postępowania sądowego

Czym są opłaty likwidacyjne?

Wiele osób traci przynajmniej część swoich oszczędności na popularnych swego czasu „polisolokatach”. W przypadku wcześniejszego rozwiązania umowy ubezpieczyciel z reguły pobiera niezwykle wysoką (dochodzącą czasem do 90-100%) opłatę likwidacyjną.

Opłaty likwidacyjne często są ukrywane jako pomniejszenie tzw. Świadczenia Wykupu.

Coraz więcej osób jest jednak świadomych swych praw i wie, że istnieje możliwość odzyskania pobranych opłat. Jeśli jesteś jedną z tych osób, to zapraszam do skorzystania z oferty Kancelarii Radcy Prawnego w Krakowie, która oferuje profesjonalne wsparcie prawne w dochodzeniu zapłaty od ubezpieczycieli, w tym zastępstwo procesowe przed sądami.

Jak pokazuje aktualne orzecznictwo sądowe, konsumenci mogą żądać od ubezpieczycieli zapłaty kwot pobranych wcześniej jako opłaty likwidacyjne. Wymaga to jednak profesjonalnego podejścia i rzetelnego przygotowania dokumentów i argumentacji.

Zadzwoń lub napisz już dziś, aby poznać szczegóły oferty Kancelarii. Dowiedz się, czy w Twoim przypadku istnieje możliwość odzyskania opłaty likwidacyjnej.

Nie pobieramy opłat wstępnych za samo przyjęcie sprawy!

W przypadku spraw prowadzonych w sądzie poza województwem małopolskim do uzgodnienia pozostają koszty dojazdu na rozprawy.

Skontaktuj się z Kancelarią, aby poznać konkretną ofertę cenową prowadzenia Twojej sprawy.

Darmowy ebook: Odzyskiwanie opłat likwidacyjnych z polisolokat.