Polisolokaty:
opłaty likwidacyjne

Chcesz odzyskać nielegalnie pobrane opłaty likwidacyjne? Napisz (info@kancelariamojecki.pl) lub zadzwoń (505 975 749), aby dowiedzieć się, w jaki sposób możesz to osiągnąć. Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych konsultacji. Dokładnie sprawdzimy dokumenty i doradzimy, w jaki sposób osiągnąć sukces w postępowaniu sądowym. A potem bez opłat wstępnych będziemy Cię reprezentować przed sądem.

Kancelaria Radcy Prawnego Dariusza Mojeckiego nie jest anonimową firmą windykacyjną, lecz kancelarię prawną, gdzie Klienci mają kontakt bezpośrednio z radcą prawnym prowadzącym ich sprawę. Zadzwoń lub napisz, aby się o tym przekonać.

Czym są opłaty likwidacyjne?

Wiele osób traci przynajmniej część swoich oszczędności na popularnych swego czasu „polisolokatach”. W przypadku wcześniejszego rozwiązania umowy ubezpieczyciel z reguły pobiera niezwykle wysoką (dochodzącą czasem do 90-100%) opłatę likwidacyjną. Coraz więcej osób jest jednak świadomych swych praw i wie, że istnieje możliwość odzyskania pobranych opłat. Jeśli jesteś jedną z tych osób, to zapraszam do skorzystania z oferty Kancelarii Radcy Prawnego w Krakowie, która oferuje profesjonalne wsparcie prawne w dochodzeniu zapłaty od ubezpieczycieli, w tym zastępstwo procesowe przed sądami.

W szczególności Kancelaria Radcy Prawnego Dariusza Mojeckiego oferuje:

  • kompleksową analizę sprawy pod kątem możliwości dochodzenia zwrotu opłat likwidacyjnych,
  • przedstawienie możliwości działania,
  • dobranie adekwatnej do sytuacji argumentacji prawnej,
  • próbę polubownego (w drodze negocjacji) uzyskania korzystnego rozwiązania,
  • reprezentowanie w toku całego postępowania sądowego.

Jak pokazuje aktualne orzecznictwo sądowe, konsumenci mogą żądać od ubezpieczycieli zapłaty kwot pobranych wcześniej jako opłaty likwidacyjne. Wymaga to jednak profesjonalnego podejścia i rzetelnego przygotowania dokumentów i argumentacji.

Zadzwoń lub napisz już dziś, aby poznać szczegóły oferty Kancelarii. Dowiedz się, czy w Twoim przypadku istnieje możliwość odzyskania opłaty likwidacyjnej.

Kancelaria nie stosuje jednego stałego cennika usług prawnych, uważając, że każda sprawa zasługuje na indywidualne podejście. W każdym jednak wypadku wynagrodzenie Kancelarii składa się z następujących elementów:

  • tzw. „premii za sukces” w postaci określonego procentu od wygranej od ubezpieczyciela kwoty (w standardowych przypadkach „premia” ta nie powinna być wyższa niż 10 – 20 % odzyskanej sumy),
  • kosztów zastępstwa procesowego zasądzonych od ubezpieczyciela.

Nie pobieramy opłat wstępnych za samo przyjęcie sprawy!

W przypadku spraw prowadzonych w sądzie poza województwem małopolskim do uzgodnienia pozostają koszty dojazdu na rozprawy.

Skontaktuj się z Kancelarią, aby poznać konkretną ofertę cenową prowadzenia Twojej sprawy.